Miejsce pracy: Muzeum Wsi Kieleckiej – Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie

Forma zatrudnienia: umowa o pracę – pełny etat

Zakres obowiązków:
• zarządzanie i nadzorowanie pracami administracyjno-biurowymi w oddziale
• zarządzanie dostawami, sporządzanie zamówień
• zlecanie i nadzorowanie serwisowania sprzętu
• koordynacja korespondencji
• nadzorowanie i archiwizacja dokumentacji służbowej w oddziale
• planowanie i kontrolowanie kosztów funkcjonowania biura

Wymagania:
• wykształcenie wyższe ( kierunek: prawo, administracja lub zarządzanie)
• doświadczenie na stanowisku kierowniczym minimum 2 lata
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• doświadczenie w pracy biurowej
• bardzo dobra organizacja pracy
• umiejętność priorytetyzowania zadań
• umiejętność pracy pod presją czasu
• dobra znajomość przepisów kodeksu administracyjnego i przepisów powszechnie obowiązujących w zakresie działalności administracyjnej instytucji kultury
• posiadanie prawa jazdy kat. B
• mile widziana znajomość języka angielskiego

Wymagane dokumenty:
• list motywacyjny
• kwestionariusz osobowy kandydata ze zdjęciem
• kserokopie dokumentów poświadczających doświadczenie, wykształcenie, uprawnienia i kwalifikacje
• oświadczenie o wyrażeniu zgody kandydata na przetwarzanie jego danych osobowych dla potrzeb prowadzonego postępowania rekrutacyjnego
• oświadczenie o niekaralności oraz o zdolności do czynności prawnych i o korzystaniu z pełni praw publicznych,

W toku postępowania rekrutacyjnego kandydat może być poproszony o przygotowanie i przedłożenie dodatkowych dokumentów nie wymienionych w niniejszym ogłoszeniu.

Termin składania ofert:
Osoby zainteresowane proszone są o dostarczenie dokumentów osobiście lub drogą pocztową na adres: Muzeum Wsi Kieleckiej ul. Jana Pawła II 6 25-025 Kielce w terminie do 31 października 2023 roku do godz. 14.00

O terminie i miejscu rozmowy rekrutacyjnej kandydaci, których oferty spełnią wymagania rekrutacyjne zostaną powiadomieni indywidualnie.
Szczegółowe informacje : tel. 41 344-92-97 wew. 114

Załączniki:

1. Ogłoszenie

2. Kwestionariusz osobowy