Zapraszamy na " 5. Świętokrzyski Festiwal Smaków", który odbędzie się 22 - 23 maja 2021 r. w Parku Etnograficznym w Tokarni (z uwagi na obostrzenia związane wirusem SARS COV-2 wydarzenie zostało przeniesione z terminu 1-2 maja 2021 r.)

Impreza to największy w regionie kiermasz potraw i produktów regionalnych. Przyjadą do nas członkowie Sieci Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie z wytwarzanymi tradycyjnie przysmakami, gospodarstwa agroturystyczne oraz Koła Gospodyń Wiejskich z gorącymi daniami pochodzącymi z naszych regionalnych kuchni. Zaprosimy na wypiek podpłomyków.

Na scenie zaprezentują się Zespoły i Kapele Ludowe z naszego regionu. Zaśpiewają także regionalne Koła Gospodyń Wiejskich.

Chętni będą mogli wziąć udział w konkursie jedzenia pierogów na czas - "Pierogożercy".


KONKURS KULINARNY "SMAKI DZIECIŃSTWA"

Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich, gospodarstwa agroturystyczne oraz instytucje, które chcą zaprezentować swoje kulinarne osiągnięcia do udziału w konkursie „Smaki Dzieciństwa”.

Konkurs odbędzie się 22 maja 2021 r. (sobota).

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionej Karty Zgłoszeniowej  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Na zgłoszenia czekamy do 12 maja 2021 r.

Wypełnioną kartę o stanie zdrowia COVID należy przekazać Organizatorowi konkursu w dniu imprezy tj. 22.05.2021 r. Karta musi zawierać dane o stanie zdrowia aktualne na dzień 22.05.2021 r.

KARTA ZGŁOSZENIOWA
KARTA O STANIE ZDROWIA
REGULAMIN KONKURSU

* w sprawie pytań dotyczących konkursu prosimy o kontakt pod numerem telefonu 500-144-714.


KONKURS NA "NAJPIĘKNIEJSZE STOISKO ŚWIĘTOKRZYSKIEGO FESTIWALU SMAKÓW"

Jesteś naszym wystawcą w dniach 22-23 maja 2021? W takim razie już jesteś uczestnikiem konkursu. Nie potrzebne są zgłoszenia. Nasza Komisja przez dwa dni bedzie oceniać stoiska pod kątem estetyki i wystroju w elementy regionalne.

REGULAMIN


Do Parku Etnograficznego w Tokarni będzie można dojechać linią autobusową "T".


Organizatorami "5. Świętokrzyskiego Festiwalu Smaków" są: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego,
Starostwo Powiatowe w Kielcach oraz Muzeum Wsi Kieleckiej

Patronat medialny: Echo Dnia
Patronat Honorowy: Marszałek Województwa Świętokrzyskiego

 

88DF64C6 EAE8 42BE 993C 816A07140926

INFORMACJA DLA WYSTAWCÓW

Rezerwację stoiska należy wykonać z wyprzedzeniem.
Deklaracja udziału w imprezie powinna zostać przesłana na formularzu zamieszczonym poniżej, elektronicznie (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), listownie (Dworek Laszczyków w Kielcach, ul. Jana Pawła II 6, 25-025 Kielce) lub faksem (41 344-50-08).
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa na tydzień przed imprezą. Udział w imprezie oznacza akceptację Regulaminu Najmu Stoisk. Miejsca ekspozycyjne będą udostępniane w dniu imprezy od godziny 7.30.
Muzeum Wsi Kieleckiej zastrzega sobie możliwość wyboru wystawców.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NAJMU STOISKA (plik .pdf)
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NAJMU STOISKA (plik .doc)

REGULAMIN NAJMU STOISK (plik. pdf)

ZARZĄDZENIE W SPRAWIE ZASAD SPRZEDAŻY WYROBÓW ALKOHOLOWYCH (plik .pdf)

KRAJOWA ADMINISTRACJA SKARBOWA PRZESTRZEGA PRZED NIELEGALNĄ SPRZEDAŻĄ NAPOJÓW ALKOHOLOWYCH NA IMPREZACH PLENEROWYCH (plik .pdf)


KONTAKT DLA WYSTAWCÓW

Filip Kryczka
Koordynator Sekcji Organizacji Imprez
tel. kom. 783-022-000
tel. 41 344-92-97 wew. 113
fax. 41 344-50-08
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dawid Sobura
specjalista ds. marketingu
tel. kom. 510-095-580
tel. 41 344 92 97 wew. 113
fax. 41 344-50-08
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.